O nás

M PROTECTION působí na českém trhu v oboru dodávek tepelných ochran nejen pro průmyslové podniky. Vizí firmy je být spolehlivý, flexibilní a aktivní dodavatel pro všechny své obchodní partnery.

Firma se orientuje na zákazníka a jeho potřeby, zaměřuje se na budování  dlouhodobého partnerství. V rámci takové spolupráce přináší svým klientům jak řešení standardní, tak specifická, a to nejen v oblasti technické podpory, ale i logistiky, dodávek apod.

Jednou z podmínek takové spolupráce se zákazníky je pečlivý výběr dodavatelů firmy M Protection, od nichž je vždy vyžadována záruka vysoké kvality, spolehlivosti a logistického servisu. Dodavatelská síť je představována světově známými výrobci.

Základním sortimentem, který firma od počátku nabízí, jsou tepelné ochrany od kanadské společnosti ADL INSULFLEX Inc., což jsou ochranné obaly proti vysokým teplotám.

Dodací termíny se pohybují od 24 hodin (u skladových položek) do 14 dnů u standardního katalogového zboží. Speciální zboží je pak dodáváno v předem dohodnutých termínech.

Firma ke všem sortimentům poskytuje technické poradenství.

M Protection usiluje o to, stát se solidním partnerem těm, kteří staví svůj rozvoj na kvalitě, rychlosti a spolehlivosti.